Sprzęt

Chcąc być konkurencyjnym na rynku, musimy dbać o to, aby cały czas poszerzać arsenał sprzętu. Aktualnie do dyspozycji naszych klientów znajdują się następujące urządzenia. 

System nagłośnienia liniowego firmy DB Technologies Serii DVA K5, miał swoją premierę jesienią 2016 roku. W grudniu 2016 roku, był już u nas w magazynie. Byliśmy pierwszą firmą w Polsce, która kupiła ten system. W roku ubiegłym rozbudowaliśmy nasze nagłośnienie o kolejne elementy. Olbrzymią zaletą serii DVA K5 jest jej uniwersalność. Przy odpowiednich konfiguracjach, świetnie sprawdza się zarówno na średniej wielkości konferencjach, jak i na dużych koncertach.

W przypadku mniejszych konferencji świetnie sprawdza się system nagłośnienia renomowanej, amerykańskiej firmy QSC. Nieduże gabaryty, duża moc, oraz wysokiej jakości dźwięk, pozwalają wykorzystać to nagłośnienie tam gdzie nie ma zbyt dużo miejsca na większe nagłośnienie.

Allen & Heath dLive to nowa generacja cyfrowych mikserów dostosowanych do rygorystycznych wymogów koncertowych oraz instalacji. To modułowy system złożony z powierzchni sterującej i cyfrowych racków MixRack w których mieści się jednostka przetwarzania sygnałów. W naszym magazynie pojawił sie model C3500 z rackiem CDM46.

 

Do sterowania światłem, najczęściej wykorzystujemy kompaktowy i niezwykle funkcjonalny stół Ma Lighting Dot2, oraz bardziej rozbudowany, bazujący na oprogramowaniu Grand Ma system command windgów również firmy Ma Lighting.

 

Po uwolnieniu częstotliwości dla LTE, wiele systemów mikrofonowych przestało sobie radzić. Firma nasza dysponuje profesjonalnymi zestawami cyfrowej serii Shure QLX-D, wzmocnionymi spliterami antenowymi oraz antenami zarówno dookólnymi jak i kierunkowymi.

 

Dysponujemy szerokim wachlarzem oświetlenia scenicznego. Niedawno jako pierwsi w Polsce zakupiliśmy głowy Elation Profesional Smarty Hybrid (spot, beam). W naszej ofercie posiadamy głowy Robin 800 LedWash, B-Eye K10 (wash, beam), blindery, coby, sunstripy, ledbary, Prolight Tabled C, pary, profesjonalne naświetlacze zewnętrzne.